Brolių Macių pergalė prieš „Žalgirį“ – vėl galės patekti į areną, bet lieka viena išimtis

Normundas ir Nauris Maciai vėl galės patekti į Kauno „Žalgirio“ areną – antradienį Kauno apylinkės teismas nusprendė tenkinti brolių prašymą, tačiau bent kol kas jie lieka nepageidaujamų Eurolygos asmenų sąraše. 94

Primename, kad Normundas ir Nauris Maciai bylinėjosi su „Žalgirio“ arenos valdytojais dėl teisės gyvai stebėti krepšinio rungtynes Nemuno saloje, kuri iš jų buvo atimta prieš dešimt metų po Eurolygos rungtynių užsipuolus Madrido „Real“ žvaigždę iš Ispanijos Rudy Fernandezą. Dvyniai šių metų vasarį pateikė ieškinį Kauno apylinkės teismui, kuriuo prašė įpareigoti bendrovę „Kauno arena“ įleisti juos į didžiausią šalyje areną.

Pastarosios durys visiems laikams Maciams užsivėrė po daug atgarsių susilaukusio incidento, kai vienas iš Lietuvos krepšiniui dedikuotomis tatuiruotėmis pagarsėjusių brolių – Nauris – prie arenos išėjimo trenkė R. Fernandezui į veidą.

„Atsakovės vykdoma pagrindinė veikla – viešųjų paslaugų teikimas. Atsisakymas įleisti į arenos patalpas negali būti grindžiamas sankcijos taikymu ieškovams. Teismas nustatė, kad nebuvo atliekamas joks patikrinimas užtikrinant arenos saugumą ir ne arenos saugumo užtikrinimas buvo pagrindinis neįleidimo tikslas šiuo atveju. Paprasčiausiai buvo priimtas ilgalaikis sprendimas neleisti patekti į visus arenos valdomus pastatus. Atsisakė suteikti paslaugą asmenims, kurie už ją sumokėjo.

Atsisakymas įleisti ieškovus į areną vertinamas kaip nepagrįstas. Teismas taip pat vertino pasikeitusią riziką. Buvo konstatuota sumažėjusi nepageidaujamų veiksmų arenoje rizika iš ieškovų pusės. Byloje buvo nustatyta, kad per paskutinius devynerius metus jie nevartoja alkoholio, nepadarytas nė vienas teisės pažeidimas. Visur kitur jie yra laukiami, pageidaujami ir priimami“, – sprendimą komentavo teisėjas Vaidotas Granickas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/krepsinis/naujienos/broliu-maciu-pergale-pries-zalgiri-vel-gales-patekti-i-arena-bet-lieka-viena-isimtis-95209413?fbclid=IwAR2UzGYy4_gORtSCEQij9cA6kn21PPSkADj1-ND7JOscDeCvFkr71umnVUc

Autorius braliukai Apie mus rašo

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *