Arvydas Sabonis viešėdamas brolių Macių namuose ant sienos rašė: „Esu apakęs“

Brolių Macių seniai lauktas svečias A.Sabonis ant sienos flomasteriu užrašė:

„Aš irgi čia buvau ir signalizaciją girdėjau, ir visą muziejų išžiūrėjau! Labai patiko ir net apakęs esu visas! Linkiu viso geriausio, o svarbiausia sveikatos ir naujų eksponatų, meilės LT ir krepšiniui. Paldies. Ir valio! Valio! Valio!

Broliukas A. Sabonis“ , parašas.

Tai buvo staigmenų diena, rašo kaunožurnalistai.lt. Europos aštuoniolikmečių krepšinio čempionate Rygos arenoje Lietuvos jauniai ketvirtfinalyje pralaimėjus Latvijos bendraamžiams, Sabas brolius dvynius pakvietė į restoraną vakarienei.

Po jos broliai pasiūlė A. Saboniui susipažinti su keliais šimtais krepšinio eksponatų, kuriuos įvairiose pasaulio šalyse surinko Normundas. Daugiausia jų apie didžiausią Macių meilę – Lietuvos krepšinį. Visa tai Arvydui padarė didelį įspūdį, todėl jis ir paliko namų muziejuje Rygoje savo autografą.

„Lygiai prieš dvejus metus, kai Latvijos sostinėje Lietuvos devyniolikamečių rinktinė su Jonu Valančiūnu  iškovojo Pasulio jaunimo čempionato aukso medalius, LKF prezidentas, Europos, pasaulio ir olimpinių žaidynių čempionas Arvydas Sabonis pirmąkart Rygoje sutiko brolius Normundą ir Naurį Macius”, – pasakojo TV laidos „Krepšinio pasaulyje“ redaktorius Vidas Mačiulis.

Broliai sulaukė asmeninio A.Sabonio kvietimo palaikyti Lietuvos krepšinio rinktinę Europos čempionate Slovėnijoje.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/24sek/naujiena/archyvas/arvydas-sabonis-apsilanke-broliu-maciu-namuose-872-357456?fbclid=IwAR2dBVTv8GGtWcfP7Aqn8QQWAT6zgQdhjlEYGCW4duYyJwOkxP29fQG-Tfk&utm_medium=copied

Autorius braliukai Apie mus rašo

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *